بیشتر دوربین های امنیتی مدرن تحت شبکه IP دارای شکاف کارت حافظه هستند. این بسیارخوب است زیرا دوربین می تواند در همان نوع کارت مورد استفاده در دوربین عکاسی معمولی ضبط کند ، اما مهم است که دقیقاً بدانید بهترین نوع کارت حافظه دوربین مدار بسته کدام است که می تواند در دوربین های تحت شبکه IP شما استفاده شود و بهترین عملکرد رو داشته باشد.

وقتی به مشخصات دوربین تحت شبکه IP نگاه می کنیم می بینیم که بسیاری از آنها اسلات کارت حافظه SD ، SDHC و SDXC را ارائه می دهند ، اما این دقیقاً به چه معنی است؟ این نام ها به حداکثر ظرفیت ذخیره سازی کارت ها مربوط می شوند ، در جدول زیر جزئیات مربوط به هر نوع نشان داده شده است:

تایپ کنید اببریویون ظرفیت
امنیت دیجیتال SD حداکثر ۲ گیگابایت
ظرفیت بالای دیجیتال ایمن SDHC 4 گیگابایت تا ۳۲ گیگابایت
ظرفیت گسترده دیجیتال ایمن SDXC 32 گیگابایت به ۲ ترابایت

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید سرعت کارت است ، هنگام گرفتن عکس یا ضبط ویدیو ، سرعتی که داده ها روی کارت نوشته می شوند مهم و اساسی هستند ، هرچه می خواهید ویدیوی با وضوح بالا ضبط کنید ، سرعت هر چه بیشتر باشد ، بهتر است. نرخ فریم در ثانیه به کارت سریع نیاز دارد

بنابراین هنگام خرید کارت برای دوربین تحت شبکه IP خود ، ارزش ریسک کردن را ندارد. مراقب سرعت کارت ارائه شده باشید. فقط کافی است به کارت نگاهی بیندازید تا کارت نشانگر سرعت را که با کلاس هایی از C2 ، C4 ، C6 یا C10 همراه است مشاهده کنید ، همچنین می توانید کلاس هایی با نام های مختلف مانند ۱۶X ، ۳۲X ، ۴۸X یا ۱۰۰X پیدا کنید . در جدول زیر کلاس های کارت ها خلاصه شده است:

کلاس سرعت ضبط سرعت ضبط ایکس
کلاس ۲ تعریف استاندارد ۲ مگابایت در ثانیه ۱۶X
کلاس ۴ فیلم کامل HD 4 مگابایت در ثانیه ۳۲X
کلاس ۶ فیلم کامل HD 6 مگابایت در ثانیه ۴۸X
کلاس ۱۰ ضبط ویدیو با وضوح کامل HD با ضبط مداوم ۱۰ مگابایت در ثانیه ۱۰۰X

ظرفیت کارت برای مقدار عکس یا فیلم هایی که در آنها ذخیره خواهد شد نیز حائز اهمیت است ، در جدول زیر مقادیر تقریبی برای هر مورد نشان داده شده است:

تایپ کنید ۳۲ گیگابایت ۱۶ گیگابایت ۸ گیگابایت ۴ گیگابایت ۲ گیگابایت
تصاویر ۶۴۰۰ ۳۳۰۲ ۱۶۵۰ ۸۲۰ ۴۰۸
فیلم SD 800 دقیقه ۴۰۰ دقیقه ۲۰۰ دقیقه ۱۰۰ دقیقه ۵۰ دقیقه
فیلم HD 480 دقیقه ۲۴۰ دقیقه ۱۲۰ دقیقه ۶۰ دقیقه ۳۰ دقیقه

نتیجه گیری در مورد کارت حافظه برای دوربین مدار بسته

هنگام انتخاب کارت حافظه برای دوربین مدار بسته ، قبل از خرید تمامی این عوامل را در نظر بگیرید. بهترین مورد را برای برنامه خود بخرید .


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: کارت ,دقیقه ,دوربین ,گیگابایت ,کلاس ,سرعت ,کارت حافظه ,برای دوربین ,مدار بسته ,دوربین مدار ,کلاس هایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله ی اینترنتی تورک سایت اختصاصی تعبیر خواب . دوستان همیشگی تازه های بیان در تولید محتوا hadi-gm AMIN DASTAN اختلالات خواب دنیای بورس شرکت زیارتی سیاحتی اخلاص روشن بین